DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE Cz. I

10 kwietnia 2018 odbył się w naszej szkole dzień otwarty. Gościliśmy młodzież wraz z opiekunami z różnych gimnazjów m.in. Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej, Gimnazjum w Nowym Dworze, Gimnazjum w Lipsku, Gimnazjum w Różanymstoku oraz pojedyncze osoby lub niezorganizowane grupy z Kuźnicy Białostockiej, Sokółki, Augustowa, Sztabina, Ośrodka Wychowawczego w Różanymstoku. W programie przewidziano zwiedzanie szkoły oraz promocję różnych jej form działalności.

Na hali podziwiać można było:
– pokaz samoobrony w wykonaniu I i II kl. mundurowej;
– pokaz musztry w wykonaniu kl. I mundurowej;
– pokaz piłki ręcznej w wykonaniu naszych najzdolniejszych, najbardziej utytułowanych młodych szczypiornistów

Poza tym gościliśmy następujące instytucje, które wystawiały swoje stoiska:
• 1. Podlaską Brygadę Obrony Terytorialnej ;
• Wojskową Komendę Uzupełnień z Białegostoku;
• Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa, które sygnowało wystawę zdjęć powstałych w ramach 14. Europejskiego Festiwalu Filmowego „Integracja Ty i Ja”, którą otwierał sierż. rez. Szymon Mutwicki