Apel z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

By upamiętnić 227. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja i przypomnieć młodzieży okoliczności powstania tego dokumentu uczniowie naszej szkoły przygotowali część artystyczną. Pod opieką merytoryczną nauczycieli: Krystyny Kopanko, Krzysztofa Malinowskiego, Mirelli Stupak i Joanny Krahel (odpowiadała za oprawę multimedialną) nasza zdolna młodzież stworzyła niebanalny scenariusz i we współczesny sposób zobrazowała dzieje naszego narodu w niełatwym dla Polaków okresie. W apelu wystąpili: Samanta Świetlicka, Karolina Grygorczyk, Weronika Kułak, Michalina Silwonik, Patrycja Oliwia Lipska, Michał Kuźma i Paweł Masłowski. Julian Malinowski zadbał o oprawę muzyczną a Patrycja Kopeć i Monika Filewicz wykonały dekoracje ( oryginalną szafę).

Wszystkim obecnym na apelu uświadomiono, że warto i należy pielęgnować patriotyzm w nas samych każdego dnia.
.

Tekst – Karolina Grygorczyk, zdjęcia Kamil Guziejko