Ekstraklasa – luty 2018 r.

Od początku roku szkolnego trwają zmagania w naszej matematycznej Ekstraklasie. Konkurs podzielony jest na kolejne etapy, za nami podsumowanie lutowe Konkursu Matematycznego organizowanego w liceum w  Dąbrowie Białostockiej

Po ostatnich zmaganiach, wyniki prezentują się następująco:

  1. Michał Topolewski kl. III B – 14 p.
  2. Karolina Zujko kl. III B, Patryk Sak kl. I B – 10p.
  3. Kacper Rusiecki kl. II B, Jakub Antonik kl. I B –8p.
  4. Agnieszka Gniedziejko kl.II B, Anna Wysocka kl. II A –7p.
  5. Mateusz Sak kl. II B, Michał Kuźma kl.II B, Mateusz Czarkowski kl.I B – 5p.
  6. Julia Krahel kl. II B –4p.
  7. Miłosz Zawadzki kl. II C, Jakub Kuźma kl.II B – 3p
  8. Mieczysław Obuchowicz kl. I B –2p.

– Na każdym etapie waszych przygotowań do konkursu w pewnym sensie już jesteście zwycięzcami, ponieważ wierzycie w siebie, w swoją przyszłość i dajecie sobie szansę, żeby zaistnieć, pokazać się, zrealizować swoje marzenia.

Trzymamy kciuki za naszych konkursowiczów. O kolejnych wynikach będziemy was informować na bieżąco. 

Joanna Krahel, Joanna Skórska