W atmosferze świąt, czyli jasełka w naszej szkole

21 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyły się jasełka. Przygotowali je uczniowie z klasy I b pracujący pod opieką merytoryczną księdza Adama Turlińskiego. Zgodnie z tradycją widowiska o Bożym Narodzeniu głównymi bohaterami byli: Maryja i Józef, Trzej Królowie, piękne anioły i pastuszkowie (rewelacyjna rola Pawła Masłowskiego) oraz zwykli mieszkańcy Betlejem. Spektakl przeplatany był wspólnie zaśpiewanymi przez całą społeczność szkolną kolędami i pastorałkami. Na zakończenie spotkania po świątecznych życzeniach złożonych przez dyrektora szkoły Jarosława Budnika i wspólnej modlitwie poprowadzonej przez ks. Adama uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły podzielili się opłatkiem.
Zaprezentowane jasełka sprawiły, że wszyscy poczuli magię zbliżających się świąt.