Sylwia i Karolina ponownie w finale okręgowym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

12 grudnia 2017 roku  miało miejsce spotkanie w siedzibie Delegatury Krajowego  Biura Wyborczego w Suwałkach związane z udziałem dwóch uczennic naszej szkoły Sylwii Czarneckiej i Karoliny Grygorczyk w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” . Zarówno Sylwia jak i Karolina zakwalifikowały się do finału okręgowego tego konkursu. Poziom był szczególnie wysoki, ponieważ zaledwie 10 uczniów  z  całego województwa będzie się zmagać o jedno miejsce premiowane udziałem w finale centralnym. Przypominamy, iż w ubiegłym roku to właśnie Karolina Grygorczyk reprezentowała godnie nasze województwo zajmując III miejsce w kraju. W trakcie spotkania nasze uczennice zostały nagrodzone za udział zarówno w poprzedniej, jak i obecnej edycji konkursu. W spotkaniu uczestniczyły Komisarz Wyborczy w Suwałkach Danuta Zdzisława Poniatowska, Dyrektor Delegatury Alicja Rynkiewicz-Dąbek i odpowiedzialna za konkurs pracownica delegatury Jolanta Panasiewicz. Opiekę nad udziałem w konkursie sprawuje dyrektor naszej szkoły Jarosław Budnik.