SUKCES ZAWODNIKÓW LO DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

Zwycięstwem naszych zawodników zakończył się udział w XVI Pucharze Podlasia w Piłce Ręcznej Chłopców. Nasi uczniowie w barwach klubowych Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka zajęli I miejsce w corocznym turnieju w Siemiatyczach, który odbył się w dniach 08.-10.12.2017. Poza tym nasi młodzi sportowcy zostali wyróżnieni indywidualnie: Marcin Citko został królem strzelców, Miłosz Zawadzki – najlepszym zawodnikiem turnieju, Patryk Wilczyński – najlepszym zawodnikiem drużyny. Drużyna zwyciężyła w następującym składzie: Patryk Wilczyński, Olaf Lewkowicz, Krystian Konstańczuk, Krystian Rudzik, Adam Lewkowicz, Kacper Groch, Adam Przytuło, Mateusz Kosakowski, Marcin Citko, Marek Kamliński, Sebastian Makar, Sebastian Pers, Jonatan Fiedorowicz, Miłosz Zawadzki, Paweł Jackiewicz.
Trener: Mirosław Tokajuk