Po raz drugi z rzędu dominacja w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców

Zwycięstwem naszej drużyny zakończyły się rozgrywki Licealiady Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców, które odbyły się 12 kwietnia 2017 roku na Hali Zespołu Szkół w Dąbrowie Bałostockiej. Drużyna Tomasza Sztukowskiego całkowicie zdominowała rozgrywki zwyciężając we wszystkich meczach. Podobnie zakończył się finał licealiady w którym brały udział reprezentacje szkół: ZS Siemiatycze, CKZ Wysokie Mazowieckie, ZS Dąbrowa Białostocka, ZSE Białystok.

Członek Zarządu Powiatu Sokólskiego Krzysztof Szczebiot wraz z Dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej Jarosławem Budnikiem, uroczyście otworzyli rozgrywki. Nagrody wręczał Wicestarosta Powiatu Sokólskiego Jerzy Białomyzy i dyrektor szkoły.

Wyniki turnieju:

1 miejsce – Zespół Szkoł w Dąbrowie Białostockiej

2 miejsce – Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku

3 miejsce – Centrum Kształcenia Zawodowego Wysokie Mazowieckie

Gratulujemy zwycięzcom grającym w składzie: Olaf Lewkowicz, Marek Kamliński, Piotr Karbowski, Mateusz Łabeniec, Mateusz Bruszewski, Krystian Rudzik, Paweł Kowalczyk, Marcin Citko, Zawadzki Miłosz, Fiedorowicz Jonatan, Pers Sebastian, Lewkowicz Adam, Wilczyński Patryk, Przytuło Adam, Haponik Karol.

Zwycięzcom gratulujemy!

KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera