Konkursy językowe

Ostatnie miesiące obfitowały w konkursy językowe, w których nasi uczniowie chętnie i licznie brali  udział. I tak…

20.02.17r. w Sokółce odbyło się II Powiatowe Dyktando z języka angielskiego. III miejsce na poziomie B1/B2 uzyskała nasza uczennica Patrycja Jasińska ( 2e )

15.03.17r. w szkole został zorganizowany konkurs wiedzy o Irlandii. Najlepsze wyniki uzyskali: I miejsce – Julia Grabińska ( 1a ), II – Michał Topolewski ( 2b ), III – Paulina Silwonik ( 1b).

06.04.17r. w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce odbył się I Międzyszkolny Angielsko- Rosyjski Konkurs „Poliglota”. Uczestnicy zmagali się z 60 minutowym testem z obu języków. Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Jasińska ( 2e ), która zdobyła I miejsce, Mateusz Łantowski ( 2b ), który uzyskał III lokatę i Dominika Chodziutko ( 2b ).

W szkole miały również  miejsce: Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Fox” ( 28.02.17r. ) i Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace” ( 22.03.17r. ). Niestety nie znamy jeszcze ich wyników.

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursach i gratulujemy zwycięzcom.

 

Nauczyciele języków obcych