Zapraszamy do udziału w IV Międzynarodowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej

Już po raz czwarty organizujemy Międzynarodowy konkurs Piosenki Anglojęzycznej, w którym mogą uczestniczyć uczniowie z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu augustowskiego i sokólskiego oraz z Białorusi i Litwy. Profesjonalne jury oceni oryginalność i trafność doboru repertuaru, interpretację i poprawność językową, umiejętności wokalne uczestników oraz ogólne wrażenia artystyczne. Dla zwycięzców przyznane zostaną nagrody ufundowane przez sponsorów. Międzynarodowy konkurs Piosenki Anglojęzycznej objęty został patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko. Konkurs odbędzie się 30 maja 2017 roku, zaś zgłoszenia przyjmowane będą do 12 maja 2017 roku.

Regulamin_IV_Konkursu_Piosenki_Anglojezycznej

KARTA_ZGLOSZENIA