Młodzieżowi radni wybrani…

Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej wybrani. W Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej stanowiącym Okręg nr 2 wybieranych było 7 radnych spośród 11 kandydatów. W wyniku głosowania Radnymi Młodzieżowej Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej zostali wybrani z naszej szkoły:
1. Milewska Magdalena 27 głosów,
2. Zawadzki Miłosz 22 głosy,
3. Czarnecka Sylwia 19 głosów,
4. Raducha Aleksandra 15 głosów,
5. Chodziutko Dominika 14 głosów,
Jasińska Patrycja 14 głosów,
7. Wysocka Anna 13 głosów.
Frekwencja w wyborach wyniosła w Okręgu nr 2 prawie 70%. Wszystkim wybranym gratulujemy oraz życzymy sukcesów w pracy na rzecz naszej Gminy Dąbrowa Białostocka.

KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera