Karolina, Patrycja i Dominika w finale ogólnopolskim Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Karolina Budnik zajęła 4 miejsce, Patrycja Jasińska 5 miejsce, zaś Dominika 9 miejsce w II etapie (wojewódzkim) Olimpiady Wiedzy o  Bezpieczeństwie i Obronności i awansowały do finału ogólnopolskiego który rozegrany będzie w marcu 2017 roku. Nieznacznie gorzej wypadł Mateusz Żmurda który zajął 16 miejsce na 35 uczestników, którzy zakwalifikowali się do II etapu olimpiady. Organizatorem Olimpiady jest Komitet Główny Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności powołany na mocy porozumienia trzech uczelni, które tworzą konsorcjum:

  • Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, Instytut Nauk Politycznych
  • Akademia Sztuki Wojennej, Wydział Bezpieczeństwa Narodowego, Instytut Bezpieczeństwa Państwa
  • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Wydział Nauk Historycznych i Społecznych, Instytut Politologii

II etap olimpiady w województwie podlaskim odbył się w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży. Opiekunem uczestników z naszej szkoły jest Jarosław Budnik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dominika 001 Karolina 001 Patrycja 001 Podziękowanie 001 KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera