Na 10-lecie współpracy wizyta gości z Mołodeczna

W dniach 14-16 listopada 2016 roku w Zespole Szkół im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej przebywała delegacja Gimnazjum nr 3 w Mołodecznie na czele z nowym dyrektorem Eleną Gorbaczową. Spotkanie miało na celu ustalenie zasad dalszej współpracy oraz uzgodnienie planów dotyczących wspólnie realizowanych projektów. Delegacja z Mołodeczna zapoznała się z systemem edukacji w Polsce, funkcjonowaniem szkoły partnerskiej oraz obserwowała lekcję języka polskiego. Ustalono, iż na wiosnę 2017 roku dojdzie do dwóch wymian młodzieży (uczniowie naszej szkoły udadzą się do Mołodeczna, zaś uczniowie Gimnazjum przyjadą do Dąbrowy Białostockiej).Spotkanie rozpoczęło kolejne dziesięciolecie współpracy pomiędzy szkołami.DSCN3886 DSCN3877 DSCN3881 DSCN3883 DSCN3885