Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/16

26/06/2016 Inne

Ponad 70 uczniów nagrodzonych nagrodami rzeczowymi i książkowymi na zakończenie roku szkolnego 2015/16.

Ku radości uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły zakończył się rok szkolny 2015/2016. Większości zgromadzonych na w Zespole Szkół im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej towarzyszyła taka właśnie atmosfera, ponieważ odpoczynek po 10 miesiącach ciężkiej pracy należał się wszystkim. Niewątpliwie przebieg spotkania umiliły listy gratulacyjne dla rodziców uczniów, którzy w sposób szczególny pracowali na zaufanie nauczycieli i wizerunek szkoły. Ale niewątpliwie spora część uczniów czekała na nagrody ufundowane przez Burmistrza Dąbrowy Białostockiej, Radę Rodziców, sponsorów.  Na szczególną uwagę zasługuje fakt ufundowania przez Burmistrza Dąbrowy Białostockiej nagród uczniom zarówno Liceum Ogólnokształcącego, jak i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Dąbrowie Białostockiej. Na zakończeniu roku szkolnego  podsumowane zostały także dwa konkursy : „Ekstraklasa matematyczna” i  po raz pierwszy „Top 10 – konkurs na najlepszego ucznia”. Fundatorami nagród w „Ekstraklasie matematycznej” były osoby odpisujące 1% podatku na rzecz szkoły oraz budżet Zespołu Szkół. Na nagrody dla najlepszych uczniów złożyli się sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Sokółce Oddział w Dąbrowie Białostockiej, Łukasz Dźwil, Jarosław Matyjasek i Andrzej Jeziorkowski. Osoby wyróżniające się w działalności na rzecz środowiska lokalnego oraz osiągający sukcesy w działalności sportowej naukowej i artystycznej otrzymali także nagrody. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie składają serdeczne podziękowanie wszystkim sponsorom prywatnym wspierającym działania szkoły:  Bankowi Spółdzielczemu w Sokółce Oddział w Dąbrowie Białostockiej, Państwu Beacie i Krzysztofowi Krzywickim, Łukaszowi Dźwilowi, Jarosławowi Matyjaskowi, Marianowi Waszkiewiczowi, Bogusławowi Falkowskiemu, Komendantom Komisariatu w Dąbrowie Białostockiej, Księgarni „Dom Książki” w Dąbrowie Białostockiej, właścicielom baru „Łakomczuch”,  Jerzemu Szczęsnemu „Smak”, Czesławowi Rogalskiemu, Mariuszowi Kimborowiczowi „ELDOM”, PKO BP Oddział w Dąbrowie Białostockiej, Andrzejowi Jeziorkowskiemu. To postawa wymienionych osób i instytucji przyczynia się do wspierania utalentowanych osób uczących się w naszej szkole.  Pamiątkowe dyplomy dla uczestników akcji „Bumerang” przygotowali organizatorzy akcji ze Stowarzyszenia „Anawoj” z Michałowa. Poniżej przedstawiamy wyniki dwóch konkursów organizowanych w Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej:

„Ekstraklasa Matematyczna” – 10 pierwszych miejsc:

 1. Michał Topolewski 22 p.
 2. Mieszko Czaplejewicz 21 p.
 3. Agnieszka Żuk 19 p.
 4. Agnieszka Jurczak 18 p.
 5. Robert Marcińczyk, Adrian Kłoczko 17 p.
 6. Karolina Zujko 16 p.
 7. Katarzyna Buchuta 12 p.
 8. Marek Czarkowski 11p.
 9. Dominika Chodziutko, Karolina Budnik, Joanna Piruta 10 p.
 10. Mateusz Horosz, Patryk Walenciej 9 p.

Konkurs „Top 10” – obok uczniów średnie uzyskane na koniec roku szkolnego 2015/16:

1, Michał Topolewski 5,5

 1. Karolina Budnik 5,45
 2. Joanna Piruta 5,36
 3. Kinga Kozłowska, Mieszko Czaplejewicz 5,2
 4. Natalia Dziemiach 5,19
 5. Robert Marcińczyk 5,18
 6. Klaudia Kopeć 5,12
 7. Weronika Daria Krahel 5,1
 8. Angelika Mikutowicz, Emilia Woźniewicz 5,09
 9. Julia Chodziutko, Agnieszka Żuk 5,0

 

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

 

KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera DSCN3466 DSCN3468 DSCN3469 DSCN3470 DSCN3472 KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera