Archiwa dzienne 20/06/2016

Manewry po raz piąty. Tym razem Kuźnica, Wołkusze i Reszkowce.

20/06/2016 Inne

Straż graniczna , paintball to tylko niektóre atrakcje kolejnych już manewrów klas mundurowych w Dąbrowie Białostockiej
Pierwszy dzień, dzięki uprzejmości  funkcjonariuszy straży granicznej, strzeżącej zewnętrznej granicy UE uczniowie mieli rzadko spotykaną okazję ,zapoznania się z tajnikami pracy w straży granicznej oraz służbie celnej w Kuźnicy Białostockiej. Następnym   punktem programu był paintball w Wołkuszach  To  przykład  gry, symulującej walkę z bronią oraz uświadamiający  człowiekowi,  jak ważna jest współpraca, aby osiągnąć cel.
Nowym, kolejnym miejscem organizacji manewrów,(już piątych w tym roku ),dzięki uprzejmości sołtysa Reszkowiec  - Adama Dziełaka, ,była wiejska świetlica w Reszkowcach. Po zjedzeniu obiadu uczniowie przystąpili do zajęć programowych. Nieodłącznym ich