Konkurs matematyczny Pangea

We czwartek 3 marca 2016 roku 16 uczniów liceum wzięło udział w szkolnym etapie konkursu matematycznego Pangea, którego organizatorami są Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnia Vistula. Celem konkursu było propagowanie matematyki wśród młodzieży oraz zwiększenie motywacji i zainteresowania uczniów nauką. Konkurs ma zasięg ogólnokrajowy. Jest też przeprowadzany w Niemczech, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowenii, Słowacji, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech.