Konkurs matematyczny Pangea

 

We czwartek 3 marca 2016 roku 16 uczniów liceum wzięło udział w szkolnym etapie konkursu matematycznego Pangea, którego organizatorami są Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnia Vistula. Celem konkursu było propagowanie matematyki wśród młodzieży oraz zwiększenie motywacji i zainteresowania uczniów nauką. Konkurs ma zasięg ogólnokrajowy. Jest też przeprowadzany w Niemczech, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowenii, Słowacji, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA