Gratulacje dla Szczypiorniaka.

Mistrzostwa Polski Juniorów w piłce ręcznej chłopców pokazały, że zespół Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka oparty w głównej mierze na zawodnikach z naszej szkoły ma potężny potencjał, który pozwolił mu mierzyć się z najlepszymi i zająć 5 miejsce w Polsce. To, że do finału ogólnopolskiego (nota bene transmitowanego przez Polsat Sport) dostały się takie drużyny jak Vive Kielce czy Wisła Płock ma swoją rangę. Nam zaś pozostało walczyć o miejsce Podlasia w ogólnopolskim szczypiorniaku. I chłopaki walczyli, co było widać w trakcie imprez organizowanych w Dąbrowie oraz jak twierdzą naoczni świadkowie w Płocku w trakcie półfinału. I nie przeszkadzało im to, że przeciwnicy byli wyżsi, starsi, a ławka była krótsza, co jeszcze utrudniły kontuzje. Ale się udało, bo 5 miejsce w Polsce to powód do dumy. Gratulujemy!

DSCN1020