Spotkanie z nowym samorządem…

5 listopada 2015 roku odbyło się spotkanie dyrektora szkoły z przedstawicielami samorządu uczniowskiego. Przewodniczący SU Karol Harasim przedstawił propozycje działań uczniowskich na obecny rok szkolny. Wśród zaproponowanych znalazły się: organizacja otrzęsin, dyskoteki andrzejkowej, piątki tematyczne (w ostatni piątek miesiąca uczniowie przychodzą we wskazanym stroju) ,  choinka życzeń, piknik szkolny i inne tematy o których wkrótce poinformujemy. Dyrektor Jarosław Budnik przedstawił zakres zadań samorządu oraz zaproponował udział w „odnowieniu” konstytucji szkoły, będącej zbiorem praw i obowiązków uczniowskich i kompetencji samorządu. Rozmowa dotyczyła także kwestii udziału uczniów w Radzie Szkoły oraz umocowania prawnego tego podmiotu.

Kolejne, robocze spotkania będą miały miejsce w związku z organizowanymi wydarzeniami szkolnymi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA