Rok szkolny 2013/14 rozpoczęty. Ruszyły dni integracyjno – adaptacyjne

04/09/2013 Aktualności

Rozpoczął się rok szkolny 2013/14 a wraz z nim ruszyły kolejne dni integracyjno – adaptacyjne, które potrwają do 5 września 2013 roku i zakończą się spotkaniem z rodzicami uczniów klas pierwszych, które rozpocznie się na hali sportowej o godzinie 1600. Idea akcji realizowanej na początku roku szkolnego to bezpieczne „wejście” w szkołę, integracja środowiska klasowego i wyznaczenie granic zachowań ucznia Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej. W związku z realizacją tych celów odbyły się spotkania z psychologiem, pedagogiem, absolwentami szkoły, policjantem, funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej w Nowym Dworze, wolontariuszkami z Armenii i Hiszpanii. Nasi ubiegłoroczni absolwenci także włączyli się w organizację Dni przygotowując kurs pierwszej pomocy. Wszystkim prowadzącym zajęcia serdecznie dziękujemy i prezentujemy kilka zdjęć z wczorajszych (3.09.13) integracyjnych zmagań.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA