Delegacja ze szkoły w Katyniu i Smoleńsku

16 września 2013 roku o godzinie 3 nad ranem delegacja w składzie: dyrektor szkoły Jarosław Budnik i dwóch uczniów: Maciej Kułak z klasy IIIc i Karol Skibicki z IId wyruszy na wycieczkę edukacyjną po miejscach męczeństwa polskich żołnierzy oraz ważnych miejscach rozwoju polskiej kultury na Kresach Wschodnich. Docelowym kierunkiem naszej wyprawy jest Smoleńsk i Katyń – miejsca tragicznej historii najnowszej. Organizatorem wyjazdu jest Instytut Pamięci Narodowej (Oddział w Białymstoku). Materiały dotyczące pobytu można śledzić na Facebooku. Ponadto szczegóły naszego wyjazdu znajdą się na stronie Polskiego Radia Białystok. Tu powinny tez znaleźć się nasze blogi, fotoblogi, krótkie filmiki. Niebawem na naszej stronie materiały z wycieczki edukacyjnej. Powrót planowany jest 18 września 2013 roku w godzinach nocnych.