Archiwa miesięczne maj 2013

I zaczęło się… Matura 2013

Egzamin maturalny z języka polskiego zdawany na poziomie podstawowym rozpoczyna tegoroczne zmagania maturalne. Dokładnie o godzinie 9.00 absolwenci otrzymali arkusze maturalne, które po sprawdzeniu i zakodowaniu zaczęli rozwiązywać. Egzamin rozpoczął się o godzinie 9.14 i potrwa do 12.04 (170 minut). Trzymamy za Was kciuki! Przed rozpoczęciem egzaminu udało nam się zrobić kilka fotek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Czytaj dalej

Zawody strzeleckie „O Srebrne Muszkietery”

19.04.2013r na strzelnicy HUBERTUS w Białymstoku przeprowadzono II etap zawodów strzeleckich dla szkół ponadgimnazjalnych. Wystąpiły w nich dwa zespoły z naszej szkoły. Dziewczęta w składzie: Angelika Godlewska, Katarzyna Kozioł, Magdalena Tarasewicz oraz chłopcy: Damian Jankowski, Przemysław Karolczuk, Rafał Masłowski. Dziewczyny zajęły drużynowo II miejsce, chłopcy III. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 🙂

Kilka nieźle strzelonych fotek 😀

strzelnica5

strzelnica1

strzelnica4

strzelnica2

strzelnica3

Czytaj dalej

Udział naszych uczennic w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w piłce ręcznej

W dniach od 19 do 21 kwietnia 2013 roku w Kielcach odbył się jeden z ośmiu Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski juniorek młodszych w piłce ręcznej dziewcząt. Uczennice naszej szkoły reprezentując barwy klubu KS Szczypiorniak zajęły drugie miejsce w województwie podlaskim i awansowały do tych rozgrywek. Drużyna jechała z wielkimi nadziejami na ten turniej. W ćwierćfinale spotkała się z drużynami KSS Kielce (woj. Świętokrzyskie, UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno (woj. Kujawsko-Pomorskie), UKS Sokół Wadowice Górne (woj. Podkarpackie)

Niestety start w tej imprezie nie wyszedł im najlepiej. Nasz zespół poniósł trzy porażki i odpadł z dalszej fazy rozgrywek...

Czytaj dalej

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Dyrekcja Szkoły składa wszystkim wyznawcom Prawosławia  najserdeczniejsze życzenia radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

images

Czytaj dalej