Zwyciężczynie konkursu „Twój pomysł na biznes” nagrodzone

15.12.2023 r na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokółce zostały oficjalnie ogłoszone wyniki  konkursu  „Twój pomysł na biznes”, którego organizatorem jest Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” z Suwałk. W uroczystości udział wzięli:  Piotr Rećko – Starosta Sokólski, Paweł Wnukowski – radny sejmiku Województwa Podlaskiego, Łukasz Owsiejko, prezes Agencji Rozwoju Regionalnego „ARES” oraz nagrodzeni uczniowie i opiekunowie z 3 szkół powiatu sokólskiego.

Jest to czwarta edycja tego konkursu. To świetna okazja dla młodych przedsiębiorczych osób,  na szansę zdobycia doświadczenia i wiedzy. Konkurs cieszył się w naszej szkole największym zainteresowaniem, wzięło w nim udział dziesięcioro uczniów. Uczestnicy mieli za zadanie przygotowanie szczegółowego projektu biznesowego swojej firmy.


Komisja konkursowa zdecydowała, że laureatami w naszej szkole zostali:  

I miejsce – Kornelia Mandziej kl. IV B

II miejsce – Paulina Szczerba kl. IV B

III miejsce – Anna Kulhawik kl. IV B

IV miejsce – Diana Polewko kl. III B

Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie przedsiębiorczości!

Tekst: Anna Kulhawik, zdjęcia: Joanna Pigiel