ErasmusDays i ErasmusDaysPoland

12 i 13 października br. w naszej szkole odbyły się #ErasmusDays i #ErasmusDaysPoland. Pierwszego dnia w każdej klasie na godz. wychowawczej (w 15 oddziałach) uczniowie obejrzeli jeden z sześciu filmów powstałych w ramach licznych projektów realizowanych od 2018 r. 

Po projekcji, w krótkiej pogadance, uczestnicy mobilności przybliżyli ideę projektów Erasmusa i zachęcali do ich udziału. W związku z dużym zainteresowaniem młodzieży i sporą konkurencyjnością zwracano uwagę na szczególnie staranne wypełnianie wniosku rekrutacyjnego a przede wszystkim doskonalenie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. 

Następnego dnia uczestnicy mobilności z ostatnich trzech lat, jak i przyszłych projektów zrobili wspólne zdjęcie.  

Tekst: Edyta Budnik, zdjęcia: uczestnicy mobilności, Aneta Karwowska