Bezpieczeństwo nade wszystko! 

18.09.2023 r. grupa kadetów z oddziałów przygotowania wojskowego we współpracy z Komisariatem Policji w Dąbrowie Białostockiej, Placówką Straży Granicznej w Nowym Dworze, OSP z Nowego Dworu i Dąbrowy wzięła udział w pokazach z zakresu bezpieczeństwa. 

Kadeci wystawiali swoje stanowisko , prowadzili szkolenia i pokazy dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Nowym Dworze. Uczniowie mieli okazję także nauczyć się udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadku.

Nie zabrakło również nauki postaw strzeleckich, nawigacji oraz rozkładania broni. Służbom mundurowym dziękujemy za zaproszenie. Współpraca z Wami to dla nas wielki zaszczyt, zwłaszcza, że możemy się uczyć od profesjonalistów !!!! 

 Tekst: Sebastian Sobolewski IIIc, Maria Pawełko IIc Zdjęcia: Maria Pawełko IIc