Byłaś naszą gwiazdeczką, która świeci teraz dla nas najjaśniej… 

Oliwkę zapamiętamy jako zawsze uśmiechniętą, bardzo uczynną, życzliwą koleżankę, która nigdy nikomu nie odmówiła pomocy, gdy ktoś jej potrzebował.  Życie ją bardzo doświadczyło, mimo młodego wieku wiele przeszła, ale była ambitna, miała wielkie plany na przyszłość. Jej czarujący wokal będziemy pamiętać wszyscy, kochała śpiewanie, chciała  rozwijać się  muzycznie. Była wielką fanką Lany del Rey. Planowała podróżować po całym świecie, poznawać nowych ludzi. 

Oliwka to szkolna aktywistka, brała udział w wielu konkursach muzycznych i to z sukcesami. Występowała w wielu szkolnych uroczystościach, akademiach i apelach. Śpiewała w zespole Pedeciaki. Poza tym należała do harcerstwa. Już w pierwszej klasie była stypendystką Starosty Sokólskiego. 

Oliwko! Byłaś naszą gwiazdeczką, która świeci teraz dla nas najjaśniej…

I taką Cię zapamiętamy roześmianą i rozśpiewaną. Na zawsze w naszej pamięci! 

Kochamy Cię: Ola, Luiza, Julka, Agnieszka

Zdjęcia: Edyta Budnik i zasoby M-GOK w Dąbrowie Białostockiej i LO Dąbrowa Biał.