Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/23 – rozdanie nagród książkowych i rzeczowych

Dzięki hojności wielu sponsorów nasi najzdolniejsi i najpracowitsi uczniowie mogli otrzymać nagrody.  Nagrody książkowe o  wartości 2,2 tys. zł. uczniom wyróżniającym się w nauce, sporcie lub działalności społecznej ufundowała Rada Rodziców. Zaś rzeczowe o wartości ponad 5 tys. zł  zostały zesponsorowane także przez Radę Rodziców, sponsorów prywatnych oraz  osoby odpisujące 1% podatku na rzecz uczniów, zarówno Liceum Ogólnokształcącego, jak i Szkoły  Branżowej I Stopnia. Najbardziej wartościowe nagrody rzeczowe  dostali zwycięzcy   dwóch  konkursów „Top 10 – konkurs na najlepszego ucznia” i „Ekstraklasy matematycznej” oraz autorzy największych osiągnięć na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim i wojewódzkim, nasi szkolni aktywiści i sportowcy (szczypiorniści i szczypiornistki) oraz grupa wyróżniających się uczniów spośród klas mundurowych.

Dyrekcja, nauczyciele i nagrodzeni uczniowie składają serdeczne podziękowanie wszystkim instytucjom i sponsorom prywatnym wspierającym działania szkoły. Do nich należą:

–  Radosław Kalinowski;

–  Bank Spółdzielczy Oddział w Dąbrowie Białostockiej; 

– sponsorzy prywatni :Bogusława Gromko, Jarosław Matyjasek, Czesław Rogalski;

– sklep ELDOM.

Dziękujemy także Radzie Rodziców (w tym wszystkim rodzicom, którzy opłacili składkę). Szczególne podziękowania należą się także wszystkim, którzy przekazali 1% podatku na naszą szkołę. Za nagrody książkowe dla trójki najlepszych uczniów dziękujemy Powiatowi Sokólskiemu.

Tekst: Edyta Budnik