Na przepięknej wyspie Skiathos…

Zwiedzanie i poznawanie Grecji to jedna z ważniejszych wartości dodanych realizowanego projektu „Kulturalnie i Kulinarnie” finansowanego z projektu Erasmus +. Uczestnicy przedsięwzięcia mieli okazję być na greckiej wyspie-Skiathos. Jest ona uważna za jedną z najpiękniejszych wysp na Morzu Egejskim. Uczestnicy projektu mogli się zrelaksować na jednej z wielu plaż i na własne oczy zobaczyć piasek, który mienił się pod wpływem promieni słońca.

W plan wyjazdu wpisany był także rejs statkiem, wspaniała zabawa oraz nauka greckich tańców. Wszyscy uczestnicy wyprawy z pewnością z rozrzewnieniem będą ją wspominać!  

Projekt „Kulturalnie i kulinarnie” finansowany jest z programu Erasmus+ ze środków Unii Europejskiej kwotą: 57 514,00 euro.

Tekst: Arkadiusz Ostaszewski