Beata Pigiel w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej!

Dnia 20 kwietnia 2023r. w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej odbył się etap diecezjalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Beata Pigiel z klasy 3b i Diana Polewko z klasy 2b.

Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Spośród 45 uczestników do etapu ustnego awansowało 7 najlepszych, którzy potem rywalizowali o awans do finału ogólnopolskiego. Po zmaganiach ustnych, laureatką 3 miejsca została Beata Pigiel, która jednocześnie awansowała do etapu ogólnopolskiego. Uczennice pracowały pod opieką merytoryczną mgr. Jana Olechno i ks. Mateusza Trochima 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w ogólnopolskiej rywalizacji w czerwcu w Niepokalanowie!

Tekst i zdjęcia: Jan Olechno