4 miejsce naszych kadetów w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych! 

18 maja 2023 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu odbył się VIII Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Naszą szkołę reprezentowali kadeci z klasy 2c, którzy zajęli 4 miejsce w  tym prestiżowym przeglądzie. Drużyna zaprezentowała się w następującym składzie: Sebastian Sobolewski, Sebastian Samojlik, Jakub Hajkowski, Szymon Borko, Patryk Żemajduk, Wiktoria Jurguć, Marcin  Bagieński, Jakub Połubiński, Tomasz Raszkiewicz,  Mateusz Wasilewski, Kamil Warsewicz Kacper Zinówko,  Dominik Bohdan.

Kadeci mieli do wykonania trzy zadania: program obowiązkowy, program dowolny (pokaz musztry paradnej) oraz program dodatkowy – piosenkę marszową.🎤 Organizatorem przeglądu było Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Zaś patronat honorowy roztoczyli: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku Podlaskim, Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Białymstoku, Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem. 

Naszym kadetom serdecznie gratulujemy!

Tekst: Sebastian Sobolewski kl. II C, Edyta Budnik, zdjęcia: Janusz Bielawski