Srebro naszych szczypiornistek

05.04.2023 w Białystoku odbył się Finał Licealiady Województwa Podlaskiego  w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Po rozgrywkach grupowych trwających od września nasze uczennice awansowały do ścisłego finału, w którym zajęły  drugie miejsce w województwie, plasując się tuż za VI LO z Białegostoku.

Wyniki naszej drużyny w finale:

ZS Dąbrowa Białostocka – IV LO Białystok- 20:14

ZS Dąbrowa Białostocka- LO Białystok – 21:23

Tabela finału: 

1. VI LO Białystok 

2. ZS Dąbrowa Białostocka 

3. IV LO Białystok

4. ZSZ Wysokie Mazowieckie. 

Dziewczęta grały w następujacym składzie: Beata Pigiel, Katarzyna Szymczyk, Joanna Wołczek, Natalia Skomin, Sutuła Wiktoria, Łazuk Gabriela, Sićko Julia,  Martyna Wasilewska, Dominika Zajko, Natalia Klejbuk, Kinga Zawadzka, Barbara Rakus.

Dziewczęta trenował: Mirosław Tokajuk

Gratulujemy