Powiatowa Gala Stypendialna  

14.04.2023r. w Sokółce odbyła się Powiatowa Gala Stypendialna,  na której pięćdziesięciorgu uczniom  naszej szkoły  wręczono stypendia w ramach ,,Programu wspierania edukacji młodzieży uzdolnionej ze szkół ponadpodstawowych powiatu sokólskiego”. Doceniono 27 uczniów za osiągnięcia naukowe i 23 za sportowo- artystyczne. 

Starosta Powiatu  Sokólskiego Piotr Rećko pogratulował młodzieży i kadrze pedagogicznej: ,,Razem tworzycie zgrane zespoły”. Uczestniczący w gali Senator RP Mariusz Gromko  zaznaczył, że stypendia dziś wręczane są docenieniem pracy i zaangażowania młodych ludzi. Galę uświetniły występy artystyczne uczniów z Suchowoli  i Sokółki. 

Osiągnięcia naszych stypendystów  przedstawiliśmy poprzez prezentację i filmik. Prezentacja przygotowana przez Stanisława Stroczkowskiego przybliżała sylwetki głównych bohaterów uroczystości, pokazywała ich osiągnięcia i pasje. 

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy!  Życzymy dalszych sukcesów! 

Tekst: Agnieszka Dzienisik, zdjęcia: Anna Kulhawik