Mamy to! Akredytacja do 2027 r. przyznana!

Z radością i dumą przyjęliśmy informację o „Wynikach  konkursu wniosków o Akredytację w sektorze Edukacja szkolna złożonych w ramach akcji 1 programu Erasmus+ w konkursie 2022 (KA120-SCH)”

Znaleźliśmy się w elitarnym gronie 18 placówek w tym 17 szkół na Podlasiu i jesteśmy jedną z 478 szkół w Polsce, które takową akredytację posiadają w zakresie edukacji szkolnej. To oznacza uproszczony dostęp do możliwości dofinansowania w ramach Akcja 1. Przyznanie akredytacji jest gwarancją regularnego otrzymywania dofinansowania na działania związane z mobilnościami w ramach programu Erasmus+ . 

To bardzo dobra informacja dla naszych obecnych i przyszłych uczniów! Akredytacja jest przyznana do 2027 roku! 

Pochwalić się możemy, że spośród 456 złożonych w Polsce wniosków, akceptację otrzymało 208 a nasz znalazł się na 91. pozycji z  83 p. na 100 p.