Dwudniowy kiermasz charytatywny 

14 i 15.02. 2023 r. w naszej szkole  w godzinach 7.00-15.00 uczniowie z klas IIIB, IIA, IIB i IB pod czujnym okiem  Anety Fiećko-Luty zorganizowali kiermasz charytatywny w ramach, którego prowadzili zbiórkę pieniężną na rzecz chorej mamy jednej z uczennic naszego liceum. Udało się zebrać imponującą kwotę 5763, 45 zł.!!!

Na kiermaszu pojawiły się własnoręcznie przez wolontariuszy przygotowane i upieczone tosty oraz gofry, ciasto, ciasteczka, popcorn. Upominki walentynkowe oraz pocztówki wykonali uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej. 

Naszą inicjatywę wsparła lokalna społeczność, na którą, jak się okazuje, zawsze możemy liczyć. 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, a w szczególności  poniżej wymienionym instytucji, które włączyły się w naszą akcję: 

-Bank Spółdzielczy w Sokółce-Odział w Dąbrowie Białostockiej; 

-Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Białostockiej (dwie siedziby);  

-Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Dąbrowie Białostockiej;

-Urząd Miejski w Dąbrowie Białostockiej;

-Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej;

-Marcińczyk Andrzej. Kwiaciarnia w Dąbrowie Białostockiej;

-Piekarnia w Dąbrowie Białostockiej;

-Kwieciarnia Maoli.

DZIĘKUJEMY

zdjęcia: Natalia Laskowska

tekst: Natalia Laskowska, Anna Stankiewicz