Studniówka Anno Domini 2023

14 stycznia 2023 r., czyli dokładnie na 110 dni przed maturą, swój wielki bal mieli maturzyści Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej. Spośród 63, udział w zabawie w Pensjonacie Poniatowski w Suchowoli wzięło 48 maturzystów wraz z 30 osobami towarzyszącymi.

Uroczystość otworzyli Gabriela Marchel i Szymon Maksimczyk. Rozpoczęli od podziękowań swoim nauczycielom i rodzicom. Nie zabrakło gratulacji i życzeń zdania matury od dyrektora szkoły Jarosława Budnika. Były także kwiaty i upominki dla wychowawców, nauczycieli  i dyrekcji. A potem czas na zdjęcia i oczywiście doskonałą zabawę do białego rana. Do historii przejdą ciekawe konkurencje np. quiz muzyczny a także przepięknie odtańczona belgijka czy grecki taniec zorba.

Wszyscy bawiący się maturzyści składają serdeczne podziękowania swoim Rodzicom, organizatorom uroczystości za sfinansowanie imprezy i obecność na balu.

Wydaje się, że tegoroczna studniówka pozostanie na długo w ich pamięci.

Tekst i zdjęcia: Edyta Budnik