Zwycięzcy konkursu  „Twój pomysł na biznes” nagrodzeni

13.12.2022 r na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokółce oficjalnie ogłoszono wyniki i podsumowano konkurs  „Twój pomysł na biznes”. W uroczystości udział wzięli:  Jerzy Białomyzy – Wicestarosta Sokólski, Paweł Wnukowski – radny sejmiku Województwa Podlaskiego, Łukasz Owsiejko, prezes Agencji Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A. w Suwałkach oraz nagrodzeni uczniowie i dyrektorzy szkół biorących udział w konkursie. 

Konkurs „Twój pomysł na biznes” ma już swoją tradycję, gdyż jest to już jego trzecia edycja. Jego celem jest promocja przedsiębiorczości wśród młodzieży szkół średnich. Był on adresowany  do trzech szkół z powiatu sokólskiego. Uczestnicy mieli za zadanie przygotowanie szczegółowego projektu biznesowego swojej firmy. Organizatorem przedsięwzięcia jest  Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A. w Suwałkach, zaś partnerem strategicznym Województwo Podlaskie.

Z naszej szkoły spośród aż 20 złożonych projektów komisja konkursowa zdecydowała, że  laureatami zostali:  

I miejsce – Stanisław Stroczkowski

II miejsce – Gabriela Budnik

III miejsce – Kornelia Mandziej

IV miejsce – Malwina Anna Jęcka 

W ocenie Łukasza Owsiejki wytypowanie laureatów było  bardzo trudnym zadaniem. Podziękował wszystkim  za duże zainteresowanie, zaangażowanie i włożone serce.

Tekst: Edyta Budnik zdjęcia: Janusz Bielawski