Zbiórka żywności

W dniach 25 i 26 listopada uczniowie z naszego internatu przeprowadzili świąteczną zbiórkę żywności pn. „Święta godne a nie głodne!”. Łącznie zebrano prawie 350kg(!) żywności. Zebrane produkty wychowankowie podzielili na 40 paczek, które trafią do najbardziej potrzebujących rodzin z naszej gminy.

W akcji udział wzięli: Emilia Matusevich, Alesia Juszkiewicz, Sofia Stankievich, Dzmitry Myslivets, Karolina Liaschevich, Ilja Stepanovich, Vadim Klimasheuski, Roman Klimasheuski, Anastazja Haulas, Yulia Horbach, Polina Tsyhankova, Anastazja Sadouskaya, Daria Pazniak, Maria Pancernaya, Evialina Milkevich, Daria Zaharenka, Agata Szczesiul, Arek Ostaszewski, Diana Polewko, Anita Sztachelska, Wiktoria Bielawska, Dominika Sutuła.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom i darczyńcom!