Stypendia  w ramach „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgminazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sokólski”

14 listopada 2022 roku na gali zorganizowanej w sokólskiej hali sportowej miało miejsce wręczenie stypendiów Starosty Sokólskiego w ramach kolejnej edycji „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sokólski”.  W gronie 150 stypendystów zameldowało się 51 uczniów naszej szkoły docenionych za sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe. Była to jednocześnie okazja do przedstawienia dorobku stypendystów, którzy zostali zaprezentowani na przygotowanych przez uczniów prezentacjach.

W żartobliwej formie zaprezentowany został nakręcony przez uczniów naszego liceum film „Złoci Stypendyści”.  Fabularyzowany film reżyserowała Natalia Laskowska, scenariusz napisały Natalia Laskowska i Anna Stankiewicz, zaś za montaż odpowiadał Roman Klimaszewski. 

Tekst i zdjęcia: Natalia Laskowska, Natalia Wnuk