Dziękujemy dyrekcji, nauczycielom i uczniom  Szkoły Podstawowej w Suchodolinie 


Nasze gorące podziękowania płyną także w kierunku społeczności szkolnej z Suchodoliny.  Szczególnie gorąco dziękujemy za bardzo dobrą współpracę, życzliwość. gościnność i pomoc w realizacji projektu „Sorry, taki mamy klimat” p. dyrektor Małgorzacie Marcińczyk. Jesteśmy wdzięczni także wszystkim nauczycielom, w szczególności p. Klaudii Gryżeni, którzy umożliwili Nam realizację tego trudnego wyzwania, jakim było przeprowadzenie zajęć ekologicznych.

8 listopada 2022 roku międzynarodowa młodzież zaangażowana w projekt  ,, Sorry, taki mamy klimat” prowadziła zajęcia w języku angielskim. Praca z uczniami z Suchodoliny była wielką przyjemnością i przyniosła uczestnikom projektu mnóstwo satysfakcji. Wykonano wiele doświadczeń, obserwacji, wyprowadzano wnioski na temat zanieczyszczenia naszego środowiska, a także rozmawiano o sposobach zmiany trybu życia na bardziej  ,,ekofriendly”.

Uczniowie byli bardzo zaangażowani w lekcje, aktywnie współpracowali na  warsztatach i z pewnością nauczyli się czegoś nowego. Ciekawym doświadczeniem była także wymiana międzynarodowych wrażeń i doświadczeń a także podsumowanie zajęć przy herbatce i słodyczach w miłej atmosferze.

Tekst: Mikita Baranau, zdjęcia: Dimitra Katsouli