Dziękujemy dyrekcji, nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej w Bagnach

Zakończenie roku 2022 to także dobra okazja do podziękowań za bardzo dobrą współpracę, życzliwość i pomoc w realizacji projektu „Sorry, taki mamy klimat” dyrekcji Szkoły Podstawowej w Bagnach na czele z panem dyrektorem Mieczysławem Sawośko.

7 listopada 2022 młodzież zaangażowana w projekt „Sorry, taki mamy klimat” wcieliła się w rolę nauczycieli i prowadziła lekcje dla klas siódmych. Była to okazja  by pogłębić swoją wiedzę ekologiczną poprzez pracę warsztatową – branie czynnego udziału w obserwacjach i doświadczeniach, dyskusjach.

Zajęcia były również dobrą okazją by przetestować i podszkolić swoją znajomość języka angielskiego w codziennym porozumiewaniu się oraz pracy z rówieśnikami.

Tekst i zdjęcia: Justyna Jałoszewska