Oficjalne zakończenie projektu, rozdanie certyfikatów i wręczenie nagród

10 listopada 2022 r. to przedostatni dzień pobytu uczestników projektu z Hiszpanii  i Grecji w dąbrowskim liceum w ramach realizowanego projektu „Sorry, taki mamy klimat” o nr 2021-2-PLO1-KA220-SCH49222 z programu Erasmus+ finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Uczestnicy projektu spędzili go w Starostwie Powiatowym w Sokółce.

Pierwsza część spotkania  miała charakter merytoryczny. Uzgodniono szczegóły kolejnych mobilności nauczycieli i uczniów do Grecji i Hiszpanii (marzec, maj, wrzesień 2023) a także doprecyzowano zadania dla poszczególnych krajów partnerskich. Potem dokonano częściowej 

ewaluacji projektu, poprzez dyskusję i  wypełnienie ankiet ewaluacyjnych.

Na zakończenie spotkania wszyscy obecni z rąk Piotra Rećko – Starosty Sokólskiego odebrali certyfikaty potwierdzające udział w ośmiodniowej mobilności uczniowskiej w Polsce.  Rozstrzygnięto i podsumowano 3 międzynarodowe konkursy. Także dokonano kurtuazyjnej wymiany prezentów. Wszyscy uczestnicy projektu zostali obdarowani podarunkami od Starosty Sokólskiego. Nasi zagraniczni goście urzeczeni byli podlaską gościnnością.

Na oficjalnym zakończeniu projektu obecny był także: Tomasz Tolko – dyrektor wydziału organizacyjnego.

Składamy serdeczne podziękowania  Piotrowi Rećko -Staroście Sokólskiemu i pozostałym pracownikom za życzliwość i wsparcie.

Tekst: Edyta Budnik, zdjęcia: Natalia Wnuk, Oliwia Ryszkiewicz