Łukasz Marcińczyk  w elitarnym gronie podlaskich prymusów

18 listopada 2022 r. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku  stu siedemdziesięciu trzech uczniów szkół ponadpodstawowych otrzymało stypendium Prezesa Rady Ministrów. W elitarnym gronie wyróżnionych podlaskich prymusów  znalazł się  uczeń  kl. III B Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej  – Łukasz Marcińczyk.  Dodajmy, że to zaszczytne stypendium otrzymał już po raz drugi z rzędu. 

W uroczystej gali, której  organizatorem była Podlaska Kurator Oświaty –  Beata Pietruszka, 

udział wzięli: Wiceminister Edukacji i Nauki Dariusz Piontkowski, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski oraz  Wicewojewoda Podlaski Tomasz Madras.

Łukaszowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Edyta Ołdziejewska – Budnik, zdjęcia: Janusz Bielawski