III miejsce klasy I D (sportowej) na Międzynarodowym Turnieju piłki ręcznej chłopców 

Kolejny udany wyjazd na Litwę w dn.12 – 13 listopada 2022r.  tym razem do miejscowości Alytaus zaliczyli młodzi szczypiorniści Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej. W bardzo trudnym turnieju, wobec wymagających przeciwników, mimo wszystko stanęli na podium zajmując III miejsce. 

Wyniki naszej drużyny przedstawiają się następująco:

ZS Dąbrowa Białostocka – Alytaus SRC- 16:12, ZS Dąbrowa Białostocka -DobeleSS-12:21, ZS Dąbrowa Białostocka – Tapa Sk- 10:11, ZS Dąbrowa Białostocka – Kauno SM Gaja- 10:8, ZS Dąbrowa Białostocka – Kadra Podlasia- 13:12. 

Wyróżnionymi zawodnikami naszej drużyny zostali: Jakub Marcińczyk, Sebastian Roszkowski, Jakub Borko. Zdaniem trenera Mirosława Tokajuka na pochwałę zasługuje  cała drużyna, która ponownie osiągnęła duży sukces

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 

Tekst i zdjęcia : Mirosław Tokajuk