Nasi młodzi szczypiorniści z klasy sportowej zwycięzcami Międzynarodowego Turnieju na Litwie

  01.10.2022 dąbrowscy licealiści z kl. I d udali się na zawody na Litwę do zaprzyjaźnionej szkoły w miejscowości Ejszyszki w rejonie wileńskim. Nasi szczypiorniści nie mieli sobie równych wygrywając bezapelacyjnie trzy mecze a tym samym zajmując pierwsze miejsce w turnieju    

 Wyniki poszczególnych meczy: 

-1 mecz Dąbrowa Biał – Varena 16:9,

– 2 mecz Dąbrowa Biał. – Alytus 21 :16, 

– 3 mecz Dąbrowa Biał.- Ejszyszki 16:12.

Najlepszym zawodnikiem całych zawodów sportowych został Krystian Jakimowicz . Drużyna grała w składzie:Jakimowicz Krystian, Marcińczyk Jakub, Ryszkiewicz Mateusz, Andrukiewicz Bartosz, Adrian Antonik, Roszkowski Sebastian, Miłosz Poważa, Kotowski Bartłomiej, Kloza Patryk, Szymon Hajkowski, Paweł Byczkowski pod okiem trenera: Mirosława Tokajuka.

Licealiści potwierdzili swoje wysokie aspiracje w tym sezonie celując w potrójną koronę ( Mistrzostwo Juniorów, Juniorów Młodszych w rozgrywkach klubowych oraz zwycięstwo w rozgrywkach szkolnej Licealiady Województwa Podlaskiego).

 Składamy serdeczne gratulacje całej drużynie i życzymy zdrówka oraz samych sukcesów