Zmagania z Adobe Photoshopem

W dniach 05-10.09. 2022r. sześcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w kolejnym działaniu projektowym w ramach Interregu Litwa -Polska ph. „Promocja zatrudniania młodzieży w rejonie przygranicznym poprzez podnoszenie kwalifikacji zawodowych”. Tym razem młodzież uczestniczyła w szkoleniach z grafiki komputerowej. Przedsięwzięcie koordynowane jest przez Powiat Sokólski w trzech liceach ogólnokształcących.

W ramach zajęć uczestnicy nabierali nowych umiejętności dotyczących obróbki zdjęć. Tworzyli także wizytówki, pocztówki, banery oraz okładki do książek. W trakcie szkoleń wykorzystano program graficzny Adobe Photoshop.

Zdobyta wiedza z pewnością przyda się uczniom w przyszłości, a satysfakcja ze stworzonych projektów na długo będzie motorem do kontynuowania dalszych działań w dziedzinie grafiki.