We are the champions! We are the best!!!

Drużyna piłkarek ręcznych po raz kolejny z rzędu w historii Zespołu Szkół im. gen. N. Sulika sięgnęła po tytuł mistrzowski w Licealiadzie Województwa Podlaskiego Dziewcząt w Piłce Ręcznej. W finale grały cztery najlepsze drużyny ze szkół ponadpodstawowych. Jego wyniki prezentują się następująco:

1. m. –  Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej ;

2. m.  – VI LO w Białymstoku;

3. m.  – Zespół Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem;

4. m. – Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce.

Mistrzynie grały w następującym składzie: Weronika Dziełak, Paulina Sotnik, Natalia Paszko, Natalia Laskowska, Natalia Mancewicz, Oliwia Ryszkiewicz, Klaudia Sulima, Beata Pigiel, Wiktoria Paszko, Patrycja Łaban, Natalia Skomin, Barbara Rakus, Kinga Reducha, Joanna Wołczek.

Ich trenerem był prof. Mirosław Tokajuk. 

Organizator imprezy to Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, który ufundował medale i puchary, zaś koszulki sportowe Starostwo Powiatowe w  Sokółce. 

zdjęcia: Anna Kulhawik