Powiatowe Biegi Przełajowe

W dniu 24.04 w Szudziałowie odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe, w których startowali nas uczniowie. Zawody rozgrywane były w kategorii dziewcząt i chłopców. Kategoria dziewcząt dzieliła się na kategorie klas I i II, III i IV, podobnie jak kategoria chłopców. Dziewczęta w obu kategoriach biegały na 1000m, a chłopcy na 1500m. Oprócz punktacji indywidualnej prowadzona była również punktacja drużynowa szkół. 

Wyniki naszych uczniów: 

Kategoria dziewcząt klasy I i II 

I miejsce – Oliwia Kopeć

II miejsce – Beata Pigiel

IV miejsce – Karolina Karpienia 

Kategoria chłopców klasy I i II

V miejsce- Patryk Łabieniec 

Kategoria chłopców klasy III i IV

I miejsce – Mateusz Puniszkis 

Drużynowo:

III miejsce ZS Dąbrowa Białostocka w kategorii dziewcząt

Tekst: Piotr Nakoneczny

Zdjęcia: Beata Pigiel, Mateusz Puniszkis