Awans Oliwii Ryszkiewicz do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Dnia 9 kwietnia 2022r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego odbył się etap okręgowy XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Dąbrowskie liceum reprezentowali laureaci etapu szkolnego Łukasz Marcińczyk oraz Oliwia Ryszkiewicz. Nasi uczniowie wykazali się wiedzą ekologiczną i uzyskali wysokie wyniki z testu pisemnego. Oliwia zakwalifikowała się po teście pisemnym do finału ustnego.

W etapie okręgowym wzięło udział 47 uczniów z 28 szkół województwa podlaskiego, zaś do etapu ustnego zakwalifikowało się 12 uczniów. Oliwia Ryszkiewicz zajęła 7 i uzyskała awans do eliminacji centralnych, które odbędą się w czerwcu. Nasi uczniowie pracowali pod opieką merytoryczną mgr Małgorzaty Lewko.

Link do relacji z etapu okręgowego OWE:

https://www.wrotapodlasia.pl/pl/ochrona_srodowiska/etap-wojewódzki-xxxiii-olimpiady-wiedzy-ekologicznej.html

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy !

Wszystkich uczniów liceum zapraszam do współpracy w kolejnej edycji OWE.

Link do strony olimpiady : http://ekoolimpiada.pl/