Studniówka 2022

14 stycznia 2022 r. po roku pandemicznego marazmu, także w kwestii balów, odbyła się długo wyczekiwana studniówka młodzieży Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej w Pensjonacie Poniatowski w Suchowoli (dodajmy, że najmniejsza w historii szkoły – uczestniczyło ok. 90 osób). 🍾🍽✨Uroczystość rozpoczęli Martyna Laskowska i Hubert Dziemiach od podziękowań nauczycielom i rodzicom. Nie zabrakło gratulacji i życzeń zdania matury od dyrektora szkoły Jarosława Budnika. Były także kwiaty i upominki dla wychowawców i dyrekcji. A potem czas na zdjęcia i oczywiście doskonałą zabawę do białego rana.💐😎✨Wszyscy bawiący się maturzyści składają serdeczne podziękowania swoim Rodzicom, organizatorom uroczystości za sfinansowanie imprezy i obecność na balu. 🙏❤️✨Wydaje się, że tegoroczna studniówka pozostanie na długo w ich pamięci.🔥😍

Tekst i zdjęcia: Edyta Budnik