Kiermasz ciast i hot dogowy czwartek馃尛馃

馃搶Istotn膮 cz臋艣ci膮 akcji charytatywnej organizowanej na rzecz chorych uczni贸w d膮browskiego liceum by艂 kiermasz ciast i hot dogowy czwartek. 馃嵃

馃搶Do sukcesu tego przedsi臋wzi臋cia przyczyni艂a si臋 niew膮tpliwie klasa II B (upiekli 15 ciast), I A i  I B (zaanga偶owa艂a si臋 tak偶e wychowawczyni 艁ukasza prof. K. Sidorowicz) i oczywi艣cie niezawodna Szko艂a Bran偶owa I Stopnia na czele z p. Mart膮 Mandziej. Oni tak偶e pomogli w przygotowaniu hot dog贸w . 馃尛

馃搶Pomys艂 cieszy艂 si臋 ogromn膮 popularno艣ci膮. Hot dogi i ciasta na pot臋g臋 konsumowali nauczyciele, uczniowie, pracownicy szko艂y, a tak偶e pojawiali si臋 rodzice.  W sumie zebrano kwot臋 鈥硷笍1344 z艂.鈥硷笍馃挷

馃搶Po po艂udniu inicjatyw臋 przej臋li harcerze z 1 DDH ,,Gladius鈥欌 i 1DDW ,,Spatha鈥欌 oraz zuchy z 1DGZ ,,Stumilowego Lasu鈥, wspierani przez  rodzic贸w, bo z pewno艣ci膮 oni tak偶e w pieczenie ciast byli zaanga偶owani. Harcerze kontynuowali akcj臋 hot dogow膮 oraz profesjonalnie rozprowadzali ciasto i inne s艂odko艣ci. Zebrana kwota wynios艂a ponad 鈥硷笍3700 z艂.鈥硷笍馃挵

馃搶Szczeg贸lne podzi臋kowania organizatorzy akcji kieruj膮 wobec przewodnicz膮cej Samorz膮du Szkolnego Beaty Pigiel, jej zast臋pcy Aleksandry Sutu艂y. Bardzo du偶o pomogli jeszcze uczniowie z klasy IIB: Natalia Laskowska, Anna Kulhawik, Karolina Karpienia, Pawe艂 Antonik, Anna Stankiewicz, Kornelia Mandziej, Oliwia Kope膰,Amelia 艁azuk oraz ucze艅 z klasy IIIB Hubert Dziemiach 馃檹馃拹

Tekst: Paulina Halicka kl. IIB

zdj臋cia: Aleksandra Wr贸bel