Kiermasz ciast i hot dogowy czwartek??

?Istotną częścią akcji charytatywnej organizowanej na rzecz chorych uczniów dąbrowskiego liceum był kiermasz ciast i hot dogowy czwartek. ?

?Do sukcesu tego przedsięwzięcia przyczyniła się niewątpliwie klasa II B (upiekli 15 ciast), I A i  I B (zaangażowała się także wychowawczyni Łukasza prof. K. Sidorowicz) i oczywiście niezawodna Szkoła Branżowa I Stopnia na czele z p. Martą Mandziej. Oni także pomogli w przygotowaniu hot dogów . ?

?Pomysł cieszył się ogromną popularnością. Hot dogi i ciasta na potęgę konsumowali nauczyciele, uczniowie, pracownicy szkoły, a także pojawiali się rodzice.  W sumie zebrano kwotę ‼️1344 zł.‼️?

?Po południu inicjatywę przejęli harcerze z 1 DDH ,,Gladius’’ i 1DDW ,,Spatha’’ oraz zuchy z 1DGZ ,,Stumilowego Lasu’, wspierani przez  rodziców, bo z pewnością oni także w pieczenie ciast byli zaangażowani. Harcerze kontynuowali akcję hot dogową oraz profesjonalnie rozprowadzali ciasto i inne słodkości. Zebrana kwota wyniosła ponad ‼️3700 zł.‼️?

?Szczególne podziękowania organizatorzy akcji kierują wobec przewodniczącej Samorządu Szkolnego Beaty Pigiel, jej zastępcy Aleksandry Sutuły. Bardzo dużo pomogli jeszcze uczniowie z klasy IIB: Natalia Laskowska, Anna Kulhawik, Karolina Karpienia, Paweł Antonik, Anna Stankiewicz, Kornelia Mandziej, Oliwia Kopeć,Amelia Łazuk oraz uczeń z klasy IIIB Hubert Dziemiach ??

Tekst: Paulina Halicka kl. IIB

zdjęcia: Aleksandra Wróbel