Wybory do Samorządu Uczniowskiego

    Dnia 20.10.2021  odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci Zespołu Szkół im. gen. Nikodema Sulika na godzinie wychowawczej,  zaprezentowali swój program wyborczy. Następnie uczniom rozdano karty wyborcze, na których głosowali na wybranego kandydata.

    Najwięcej głosów, otrzymała uczennica klasy IIB Beata Pigiel, która została przewodniczącą Samorządu Szkolnego. Kolejną osobą z dużą ilością głosów była Julia Wierżyńska uczennica klasy IIA, która objęła stanowisko zastępcy przewodniczącego. Warto dodać, iż frekwencja wynosiła 66%, a oddanych zostało 203 głosy.

Wyniki:
1. Beata Pigiel – 72 głosy
2. Yuliya Vierzhynskaya – 48 głosów
3. Aleksandra Sutuła – 36 głosów
4. Arkadiusz Ostaszewski – 29 głosów
5. Barbara Rakus – 8 głosów
6. Patryk Patrzykąt – 5 głosów
7. Hubert Doroszko – 5 głosów

    Serdecznie gratulujemy wszystkim kandydatom i życzymy owocnej pracy w Samorządzie Szkolnym, a także dotrzymania obietnic wyborczych.

Tekst i zdjęcia: Natalia Laskowska kl. IIB