2. m. Krzysztofa Borucha w Powiatowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej

Z radością informujemy, że w Powiatowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej z okazji 70. rocznicy powołania Zawodowej Straży Pożarnej w Sokółce. w kat. szkoły średnie nasz uczeń Krzysztof Boruch z kl. III C (mundurowej) zajął II miejsce. Zawody odbyły się 15.10 2021 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sokółce. Krzysztof Boruch pracował pod opieką merytoryczną Jana Bieluka.

 Organizacja turnieju związana była z uroczystymi obchodami 70.  rocznicy istnienia  Zawodowej Straży Pożarnej i była jedną z kilku imprez towarzyszących.  Organizatorem przedsięwzięcia był Piotr Rećko – Starosta Sokólski oraz st. bryg. Dariusz Wojtecki – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sokółce.

17 października 2021 r.  w Sokółce podczas XI Powiatowych Zawodów Sportowo – Pożarniczych Jednostek OSP finalistom konkursu uroczyście wręczono  dyplomy i nagrody rzeczowe.

Krzysztofowi gratulujemy wyniku, a także życzymy powodzenia w kolejnych konkursach, a przede wszystkim Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.